1672-22-1-0500-005-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN353L-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
1672-22-1-0500-005-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG BLUE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Niebieskie 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,098" (2,48mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
17/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 1672
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1 500 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 22AWG BLACK
W magazynie: 1375
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE
W magazynie: 1500
HOOK-UP STRND 22AWG YELLOW
HOOK-UP STRND 22AWG RED
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 500'
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 100'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 50'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 25'