1672-22-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN350W-500-ND
1175-1672-22-1-0500-002-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1672-22-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Białe 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,098" (2,48mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
17/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 1672
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1 500 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 22AWG BLACK
W magazynie: 1375
HOOK-UP STRND 22AWG YELLOW
W magazynie: 2485
HOOK-UP STRND 22AWG RED
HOOK-UP STRND 22AWG BLUE
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 500'
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
W magazynie: 3
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 16
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 50'