1569-22-1-0500-007-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN534G-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
1569-22-1-0500-007-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG GRN 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Zielone 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,063" (1,60mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
17/0,0063"
W magazynie: 1
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
W magazynie: 47
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 100'
W magazynie: 91
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG GRN FOOT
W magazynie: 500
HOOK-UP STRND 22AWG 300V GRN 25'
HOOK-UP STRND 22AWG GRN 500'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 22AWG 300V GRN 50'