1569-20-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN541R-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
1569-20-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 20AWG RED 500'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 21/0,0071" Czerwone 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,071" (1,80mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
21/0,0071"
Parametry znamionowe
Typ UL 1569
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 18
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 20AWG BLK 500'
W magazynie: 8
HOOK-UP STRND 20AWG WHT 500'
W magazynie: 34
HOOK-UP STRND 20AWG YEL 500'
W magazynie: 16
HOOK-UP STRND 20AWG BLU 500'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 20AWG BRN 500'
W magazynie: 7
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 25'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 20AWG RED 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 20AWG RED FOOT
W magazynie: 500
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 50'