Ilustracja dla 1569-20-1-0500-004-1-TS jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1569-20-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1569-20-1-0500-004-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1569-20-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 20AWG RED FOOT
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 21/0,0071" Czerwone 300V Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Kategoria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Prod.
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
21/0,0071"
Parametry znamionowe
Typ UL 1569
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Rozmiar szpuli
500,0' (152,4m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,071" (1,80mm)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 500 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 20AWG RED 500'
W magazynie: 18
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 25'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 20AWG RED 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 50'