Produkt 1569-18-1-0500-006-1-TS jest wycofany i nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Dostępne zamienniki:
Similar
LAPP
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
LAPP
W magazynie: 0
Arkusz danych
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Brązowe 300V 100,0' (30,5m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1569-18-1-0500-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN553N-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
1569-18-1-0500-006-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG BRN 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,083" (2,11mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Długość
100,0' (30,5m)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C