1569-18-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN550Y-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
1569-18-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG YEL 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Żółte 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,083" (2,11mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Długość
100,0' (30,5m)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
34/0,0071"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 7
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG BLK 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 100'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG BLU 100'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 18AWG BRN 100'
Cena jednostkowa:
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 25'
W magazynie: 11
HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 50'