1430-22-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN490W-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-22-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Białe 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,063" (1,60mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
17/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 1430
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 25'
W magazynie: 18
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 25'
W magazynie: 10
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BRN 25'
W magazynie: 0
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 50'