1430-22-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN490W-500-ND
1175-1430-22-1-0500-002-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-22-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Białe 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,063" (1,60mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
17/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 1430
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 2 500 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 500'
W magazynie: 17
HOOK-UP STRND 22AWG YELLOW
W magazynie: 2000
HOOK-UP STRND 22AWG RED 500'
W magazynie: 8
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 500'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 500'
W magazynie: 5000
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 50'