Produkt 1430-18-1-0500-006-1-TS jest wycofany i nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Dostępne zamienniki:
Similar
Alpha Wire
W magazynie: 6
Arkusz danych
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Brązowe 300V 100,0' (30,5m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1430-18-1-0500-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN514N-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-18-1-0500-006-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG BRN 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,083" (2,11mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
34/0,0071"
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
7133 BR005Alpha Wire67133BR005-ND958,06000 złSimilar
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey. Wyświetl Zamienniki.
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG BLK 100'
W magazynie: 2
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 100'
W magazynie: 3
HOOK-UP STRND 18AWG YEL 100'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG BLU 100'
W magazynie: 0
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BRN 25'
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BRN 50'