1430-18-1-0500-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN514N-500-ND
1175-1430-18-1-0500-006-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-18-1-0500-006-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG BROWN
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Brązowe 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,083" (2,11mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
34/0,0071"
Parametry znamionowe
Typ UL 1430
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
7133 BR005Alpha Wire67133BR005-ND958,06000 złSimilar
W magazynie: 345 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG BLK 500'
W magazynie: 12
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE
W magazynie: 3
HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW
W magazynie: 2923
HOOK-UP STRND 18AWG RED
W magazynie: 4359
HOOK-UP STRND 18AWG BLUE
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BRN 25'
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BRN 50'