1426-16-1-250-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1426-16-1-250-001-1-TS-ND
1175-1426-16-1-250-001-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1426-16-1-250-001-1-TS
Opis
HOOK-UP 16AWG 600V BLACK 820.2'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 26/0,0100" Czarne 600V 820,2' (250,0m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,126" (3,20mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,033" (0,84mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Status części
Nieaktualne
Napięcie
600V