1426-16-1-250-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1426-16-1-250-003-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1426-16-1-250-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 16AWG YEL METER
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 26/0,0100" Żółte 600V Wprowadź liczbę metrów w ilości zamówienia
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,126" (3,20mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,033" (0,84mm)
Opakowanie
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
Wprowadź liczbę metrów w ilości zamówienia
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
600V
Typ kabla
Kolor płaszcza
Przekrój przewodu
Parametry znamionowe
Typ UL 1426
Splot żyły
26/0,0100"
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał żyły
Rozmiar szpuli
820,2' (250,0m)
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1 864 Metry
Po wyczerpaniu zapasów, produkt ten nie będzie już sprzedawany przez firmę DigiKey.
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za metr)Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 16AWG BRN METER
W magazynie: 0
HOOK-UP 16AWG 600V BLACK 820.2'
W magazynie: 548
HOOK-UP STRND 16AWG GRN METER
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 16AWG WHT METER
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 16AWG RED METER
W magazynie: 238
Długość alternatywna
HOOK-UP 16AWG 600V YELLOW 820.2'