1426-14-1-250-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1426-14-1-250-004-1-TS-ND
1175-1426-14-1-250-004-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1426-14-1-250-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 14AWG RED METER
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14 AWG Podłączenie Przewód 41/0,0100" Czerwone 600V 820,2' (250,0m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,142" (3,61mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,033" (0,84mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
820,2' (250,0m)
Status części
Aktywny
Napięcie
600V