1426-14-1-250-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1426-14-1-250-002-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1426-14-1-250-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 14AWG WHT METER
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14 AWG Podłączenie Przewód 41/0,0100" Białe 600V Wprowadź liczbę metrów w ilości zamówienia
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,142" (3,61mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,033" (0,84mm)
Opakowanie
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
Wprowadź liczbę metrów w ilości zamówienia
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
600V
Typ kabla
Kolor płaszcza
Przekrój przewodu
Parametry znamionowe
Typ UL 1426
Splot żyły
41/0,0100"
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał żyły
Rozmiar szpuli
820,2' (250,0m)
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 14AWG BRN METER
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 14AWG YEL METER
W magazynie: 1000
HOOK-UP STRND 14AWG BLK METER
HOOK-UP STRND 14AWG GRN METER
HOOK-UP STRND 14AWG BLU METER
Długość alternatywna
HOOK-UP 14AWG 600V WHITE 820.2'