Ilustracja dla 1426-14-1-250-002-1-TS jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1426-14-1-250-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1426-14-1-250-002-1-TS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1426-14-1-250-002-1-TS
Opis
HOOK-UP 14AWG 600V WHITE 820.2'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14 AWG Podłączenie Przewód 41/0,0100" Białe 600V 820,2' (250,0m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,142" (3,61mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,033" (0,84mm)
Status części
Aktywny
Napięcie
600V