1332-26-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1332-26-1-0500-004-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-26-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 26AWG RED FEET
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0063" Czerwone 300V Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,045" (1,14mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Seria
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Opakowanie
Digi-Spool™, szpula ciągła
Napięcie
300V
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-80°C - 200°C