1332-26-1-0500-004-1-TS jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 8
Arkusz danych
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 657
Arkusz danych
26 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0063" Czerwone 300V 500,0' (152,4m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1332-26-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1332-26-1-0500-004-1-TS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-26-1-0500-004-1-TS
Opis
WIRE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,045" (1,14mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Nieaktualne
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C