1332-24-1-0500-007-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN112G-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-24-1-0500-007-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG 300V GRN 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0050" Zielone 300V 50,00' (15,24m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,049" (1,24mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
50,00' (15,24m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
19/0,0050"
Parametry znamionowe
Typ UL 1332
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 8
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLU 50'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 50'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 3
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 24AWG GREEN
HOOK-UP STRND 24AWG GRN 100'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 24AWG 300V GRN 25'