1332-24-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN112B-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-24-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0050" Czarne 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,049" (1,24mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
50,00' (15,24m)
Status części
Nieaktualne
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
19/0,0050"
Parametry znamionowe
Typ UL 1332
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Przestarzałe
Ten produkt nie jest już produkowany.
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 24AWG 300V GRN 50'
W magazynie: 8
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLU 50'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 50'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 3
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 24AWG BLACK
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 100'
W magazynie: 2
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 25'