Produkt 1330-26-1-0500-002-1-TS jest wycofany i nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 13 335
Arkusz danych
26 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0063" Białe 600V 25,00' (7,62m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1330-26-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN109W-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
1330-26-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 26AWG WHT 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,061" (1,55mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C