Produkt 1330-26-1-0500-001-1-TS jest wycofany i nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 1 955
Arkusz danych
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 12
Arkusz danych
26 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0063" Czarne 600V 25,00' (7,62m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1330-26-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN109B-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
1330-26-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 26AWG BLK 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Średnica płaszcza (izolacji)
0,061" (1,55mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C