1330-22-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN107R-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
1330-22-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG RED 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0100" Czerwone 600V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,071" (1,80mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C