Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 11
Arkusz danych
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 140
Arkusz danych
22 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0100" Czerwone 600V 500,0' (152,4m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1330-22-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN107R-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
1330-22-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG RED
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,071" (1,80mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C