Produkt 1330-20-1-0500-002-1-TS jest wycofany i nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 955
Arkusz danych
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 6
Arkusz danych
20 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0126" Białe 600V 100,0' (30,5m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1330-20-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN106W-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
1330-20-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 20AWG WHT 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,081" (2,06mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C