1330-20-1-0500-002-1-S
Numer produktu DigiKey
1175-1330-20-1-0500-002-1-S-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1330-20-1-0500-002-1-S
Opis
UL1330, FEP INSULATED HOOK-FOOT
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0126" Białe 600V Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,081" (2,06mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,020" (0,51mm)
Opakowanie
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Status części
Aktywny
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C