11047-22-1-0500-005-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN150L-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
11047-22-1-0500-005-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 500'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Niebieskie 600V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,063" (1,60mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,009" (0,23mm)
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C