11047-22-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN150R-500-ND
1175-11047-22-1-0500-004-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
11047-22-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG RED
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Czerwone 600V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,063" (1,60mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,009" (0,23mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C