10982-22-1-2000-001-1-TD
Numer produktu DigiKey
1175-2668-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
10982-22-1-2000-001-1-TD
Opis
HOOK-UP SOLID 22AWG BLK 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód Drut Czarne 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,063" (1,60mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 80°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
Drut
Parametry znamionowe
Typ UL 10982
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Materiał płaszcza (izolacji)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP SOLID 22AWG RED 100'
W magazynie: 5
HOOK-UP SOLID 22AWG GRN 100'
W magazynie: 14
HOOK-UP SOLID 22AWG WHT 100'
W magazynie: 7
Długość alternatywna
HOOK-UP SOLID 22AWG BLACK
W magazynie: 12000
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 5'
W magazynie: 0
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 5
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 50'
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 10'