10982-22-1-2000-001-1-TD
Numer produktu DigiKey
1175-2668-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
10982-22-1-2000-001-1-TD
Opis
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 5'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód Drut Czarne 300V 5,00' (1,52m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,063" (1,60mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Długość
5,00' (1,52m)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 80°C
Dodatkowe zasoby
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Kolor alternatywny
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V WHT 5'
W magazynie: 7
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V GRN 5'
W magazynie: 0
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V RED 5'
W magazynie: 0
Długość alternatywna
HOOK-UP SOLID 22AWG BLACK
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 5
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 50'
HOOK-UP SOLID 22AWG BLK 100'
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 10'