10368-32-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-10368-32-1-0500-004-1-TS-ND
1175-10368-32-1-0500-004-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
10368-32-1-0500-004-1-TS
Opis
UL10368 HALOGEN FREE 30AWG, 105C
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0031" Czerwone 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,031" (0,79mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,010" (0,25mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
105°C