10064-32-1-0500-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-10064-32-1-0500-006-1-TS-ND
1175-10064-32-1-0500-006-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
10064-32-1-0500-006-1-TS
Opis
HK-UP STD 32AWG 30V BRN FEET
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0031" Brązowe 30V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,0027" (0,069mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Napięcie
30V
Typ kabla
Temperatura robocza
105°C