10368-30-1-0500-010-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN387V-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
10368-30-1-0500-010-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 30AWG VIO 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0039" Fioletowe 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,031" (0,79mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,010" (0,25mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C