10368-30-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN381Y-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
10368-30-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 30AWG YEL 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0039" Żółte 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,033" (0,84mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,010" (0,25mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
7/0,0039"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 8
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 30AWG BLK 100'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 30AWG WHT 100'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 30AWG RED 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 30AWG BLU 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 30AWG BRN 100'
W magazynie: 4
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 30AWG 300V YEL 50'
W magazynie: 14
HOOK-UP STRND 30AWG 300V YEL 25'