10368-30-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN381Y-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
10368-30-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 30AWG 300V YEL 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0039" Żółte 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,033" (0,84mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,010" (0,25mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
7/0,0039"
Parametry znamionowe
Typ UL 10368
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 4
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 30AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 20
HOOK-UP STRND 30AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 8
HOOK-UP STRND 30AWG 300V RED 25'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 30AWG 300V BLU 25'
W magazynie: 17
HOOK-UP STRND 30AWG 300V BRN 25'
W magazynie: 17
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 30AWG 300V YEL 50'