10064-30-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN558B-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
10064-30-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0039" Czarne 30V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,019" (0,50mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,004" (0,09mm)
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
30V
Typ kabla
Temperatura robocza
105°C
Splot żyły
7/0,0039"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 37
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 30AWG 30V WHT 25'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 30AWG 30V YEL 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 30AWG 30V RED 25'
W magazynie: 12
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLU 25'
W magazynie: 13
HOOK-UP STRND 30AWG 30V GRN 25'
W magazynie: 0
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK 100'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK 500'
W magazynie: 8
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK FOOT
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK 50'