10064-30-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN558B-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
10064-30-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0039" Czarne 30V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,019" (0,50mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,004" (0,09mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
30V
Typ kabla
Temperatura robocza
105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
7/0,0039"
Parametry znamionowe
Typ UL 10064
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Materiał płaszcza (izolacji)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 6
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 30AWG 30V WHT 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 30AWG 30V YEL 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 30AWG 30V RED 100'
W magazynie: 2
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLU 100'
HOOK-UP STRND 30AWG 30V GRN 100'
W magazynie: 3
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK 500'
W magazynie: 8
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK FOOT
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK 50'
W magazynie: 22
HOOK-UP STRND 30AWG 30V BLK 25'