10064-26-1-0500-008-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-10064-26-1-0500-008-1-TS-ND
1175-10064-26-1-0500-008-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
10064-26-1-0500-008-1-TS
Opis
WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0063" Pomarańczowe 30V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,027" (0,69mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,004" (0,09mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Napięcie
30V
Typ kabla
Temperatura robocza
105°C
Splot żyły
7/0,0063"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 6 314 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
WIRE
W magazynie: 6698
HOOK-UP STRND 26AWG 30V YEL FEET
W magazynie: 4105
W magazynie: 111
HOOK-UP STRND 26AWG 30V WHT FEET