10064-26-1-0500-003-1-TS | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 1175-10064-26-1-0500-003-1-TS-ND 1175-10064-26-1-0500-003-1-TS-DS-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | 10064-26-1-0500-003-1-TS |
Opis | HOOK-UP STRND 26AWG 30V YEL FEET |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 26 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0063" Żółte 30V 500,0' (152,4m) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Średnica płaszcza (izolacji) 0,027" (0,69mm) |
Prod. | Grubość płaszcza (izolacji) 0,004" (0,09mm) |
Opakowanie Szpula Digi-Spool™, szpula ciągła | Długość 500,0' (152,4m) |
Status części Aktywny | Napięcie 30V |
Typ kabla | Temperatura robocza 105°C |