HCM4925000000ABKT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Citizen Finedevice Co Ltd
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Citizen Finedevice Co Ltd
W magazynie: 28 526
Arkusz danych
Abracon LLC
Diodes Incorporated
IQD Frequency Products
25 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 50 Ohms HC-49/US
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HCM4925000000ABKT
Numer produktu DigiKey
HCM4925000000ABKT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
HCM4925000000ABKT
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
25 MHz
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,185" (11,40mm x 4,70mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm