HCM4924000000ABJT
Numer produktu DigiKey
300-6145-2-ND - Taśma i szpula (TR)
300-6145-1-ND - Taśma cięta (CT)
300-6145-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HCM4924000000ABJT
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Szczegółowy opis
24 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 50 Ohms HC-49/US
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HCM4924000000ABJT Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Częstotliwość
24 MHz
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,185" (11,40mm x 4,70mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm