HC-49/U-S25000000ABJB
Numer produktu DigiKey
300-6048-ND
Producent
Numer produktu producenta
HC-49/U-S25000000ABJB
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 50 Ohms HC-49/US
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
25 MHz
Rozmiar / wymiar
0,453" x 0,183" (11,50mm x 4,65mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,138" (3,50mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm