RD10RB16CGT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CIT Relay and Switch
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
CIT Relay and Switch
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla RD10RB16CGT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RD10RB16CGT
Numer produktu DigiKey
2449-RD10RB16CGT-ND
Producent
Numer produktu producenta
RD10RB16CGT
Opis
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.15A 50V
Szczegółowy opis
Przełączniki DIP Szesnastkowy z dodatkiem 16 pozycja Montaż powierzchniowy Obrotowe z trzpieniem Siłownik 150mA 50V=
Wysokość nad płytką
0,555" (14,10mm)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Styl zakończenia
Gull Wing
Obwód
Szesnastkowy z dodatkiem
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Liczba pozycji
16
Prąd znamionowy (A)
150mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
50V=
Materiał korpusu
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Typ aktuatora
Obrotowe z trzpieniem
Długość
0,394" (10,00mm)