RD10AB16CGR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Przełączniki DIP Szesnastkowy z dodatkiem 16 pozycja Montaż powierzchniowy Obrotowe z trzpieniem Siłownik 150mA 50V=
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RD10AB16CGR
Numer produktu DigiKey
2449-RD10AB16CGRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RD10AB16CGR
Opis
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.15A 50V
Szczegółowy opis
Wysokość nad płytką
0,555" (14,10mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obwód
Szesnastkowy z dodatkiem
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Liczba pozycji
16
Prąd znamionowy (A)
150mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
50V=
Długość
0,394" (10,00mm)