RD10RA10RGR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CIT Relay and Switch
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
CIT Relay and Switch
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 274
APEM Inc.
W magazynie: 49
Przełączniki DIP BCD 10 pozycja Montaż powierzchniowy Narzędzie rotacyjne Siłownik 150mA 50V=
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RD10RA10RGR
Numer produktu DigiKey
2449-RD10RA10RGRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2449-RD10RA10RGRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2449-RD10RA10RGRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RD10RA10RGR
Opis
SWITCH ROTARY DIP BCD 0.15A 50V
Szczegółowy opis
Wysokość nad płytką
0,268" (6,80mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Styl zakończenia
Gull Wing
Obwód
BCD
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Prąd znamionowy (A)
150mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
50V=
Materiał korpusu
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Długość
0,394" (10,00mm)