RD10AA10RGT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
W magazynie: 274
APEM Inc.
W magazynie: 49
Przełączniki DIP BCD 10 pozycja Montaż powierzchniowy Narzędzie rotacyjne Siłownik 150mA 50V=
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RD10AA10RGT
Numer produktu DigiKey
2449-RD10AA10RGT-ND
Producent
Numer produktu producenta
RD10AA10RGT
Opis
SWITCH ROTARY DIP BCD 0.15A 50V
Szczegółowy opis
Wysokość nad płytką
0,268" (6,80mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Styl zakończenia
Gull Wing
Obwód
BCD
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Liczba pozycji
10
Prąd znamionowy (A)
150mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
50V=
Materiał korpusu
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Długość
0,394" (10,00mm)