RD10RA10CGR
Numer produktu DigiKey
2449-RD10RA10CGRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2449-RD10RA10CGRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2449-RD10RA10CGRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RD10RA10CGR
Opis
SW ROTARY DIP BCD COMP 0.15A 50V
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki DIP Uzupełnienie BCD 10 pozycja Montaż powierzchniowy Narzędzie rotacyjne Siłownik 150mA 50V=
Kategoria
Materiał styku
Stop miedzi
Producent
CIT Relay and Switch
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Wysokość nad płytką
0,268" (6,80mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Gull Wing
Obwód
Uzupełnienie BCD
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Liczba pozycji
10
Zmywalne
Tak
Prąd znamionowy (A)
150mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
50V=
Materiał korpusu
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Typ aktuatora
Narzędzie rotacyjne
Długość
0,394" (10,00mm)