RD10RA10CGT
Numer produktu DigiKey
2449-RD10RA10CGT-ND
Producent
Numer produktu producenta
RD10RA10CGT
Opis
SW ROTARY DIP BCD COMP 0.15A 50V
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki DIP Uzupełnienie BCD 10 pozycja Montaż powierzchniowy Narzędzie rotacyjne Siłownik 150mA 50V=
Kategoria
Materiał styku
Stop miedzi
Producent
CIT Relay and Switch
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Wysokość nad płytką
0,268" (6,80mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Gull Wing
Obwód
Uzupełnienie BCD
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Liczba pozycji
10
Zmywalne
Tak
Prąd znamionowy (A)
150mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
50V=
Materiał korpusu
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Typ aktuatora
Narzędzie rotacyjne
Długość
0,394" (10,00mm)