RD10AA16RGT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
CIT Relay and Switch
W magazynie: 944
Arkusz danych
W magazynie: 285
APEM Inc.
W magazynie: 1 139
Przełączniki DIP Szesnastkowy 16 pozycja Montaż powierzchniowy Narzędzie rotacyjne Siłownik 150mA 50V=
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RD10AA16RGT
Numer produktu DigiKey
2449-RD10AA16RGT-ND
Producent
Numer produktu producenta
RD10AA16RGT
Opis
SWITCH ROTARY DIP HEX 0.15A 50V
Szczegółowy opis
Wysokość nad płytką
0,268" (6,80mm)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Styl zakończenia
Gull Wing
Obwód
Szesnastkowy
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Liczba pozycji
16
Prąd znamionowy (A)
150mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
50V=
Materiał korpusu
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Długość
0,394" (10,00mm)