RD10RA16RGT
Numer produktu DigiKey
2449-RD10RA16RGT-ND
Producent
Numer produktu producenta
RD10RA16RGT
Opis
SWITCH ROTARY DIP HEX 0.15A 50V
Szczegółowy opis
Przełączniki DIP Szesnastkowy 16 pozycja Montaż powierzchniowy Narzędzie rotacyjne Siłownik 150mA 50V=
Wysokość nad płytką
0,268" (6,80mm)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Styl zakończenia
Gull Wing
Obwód
Szesnastkowy
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Liczba pozycji
16
Prąd znamionowy (A)
150mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
50V=
Materiał korpusu
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Typ aktuatora
Narzędzie rotacyjne
Długość
0,394" (10,00mm)